Virtuves izlietnes

Virtuves izlietnes

Franke ETN 610 cena – 35.29 €
Izmēri: 45.5×43.5
Kreisā,labā
Nerūsējošs tērauds, gluds

Franke RON 610 cena – 37.81 €
Nerūsējošs tērauds
Gluda virsma

Franke ETN 614 cena – 39.07 €
Izmēri 78 x 43.5 cm
Kreisā,labā
Nerūsējošs tērauds,gluds

Franke ETN 611-58 cena – 50.41 €
Izmēri 58×51 cm
Kreisā,labā
Nerūsējošs tērauds, gluds

Franke PMN 611
Izmēri 77×50,
Kreisā,labā
Nerūsējošs tērauds, gluds

★★★

Virtuves darba virsmas un izlietnes.
4.9 of 5 from 319 reviews.

01.10.$

Noteicošo toni virtuvē diktē sadzīves tehnika: plīts, tvaika nosūcējs, izlietne, ledusskapis u. tml. Lai saimniecei būtu ērtāka strādāšana un pie cepeškrāsns nevajadzētu mesties četrrāpus, elektriskās plīts virsmu un cepeškrāsni, kā arī mikroviļņu krāsni iebūvē atsevišķi.
Darba virsmas virtuvē

30.09.$

Plānojot iegādāties jaunu virtuves iekārtu, ir svarīgi noskaidrot arī darba virsmu īpašības. Šim materiālam nāksies pārciest gan mehānisku slodzi, gan augstu temperatūru, gan dažādu šķidrumu iedarbību. Virtuves darba virsmai iespējams izvēlēties gan dabiskos, gan sintētiskos materiālus.
Ko iesākt ar mazu virtuvi?

29.09.$

Ja virtuve ir neliela, to nevajadzētu pārblīvēt ar mēbelēm – izņemot vienīgi gadījumu, ja «mākslinieciskā nekārtība» ir jūsu dzīves stils.
Svarīgi sīkumi virtuves dizaina veidošanā

28.09.$

Kāda krāsu gamma būtu vispiemērotākā virtuvei? Par to noteikti jāpadomā, pirms ķerties pie sienu apdares un mēbeļu iegādes, kā arī jāpatur prātā, iegādājoties sadzīves tehniku.
Jauns Accenta konkurss ar vērtīgu balvu 250 Ls vērtībā!

28.09.$

Atkal esam sagatavojuši Jums iespēju laimēt dāvanu karti no Accenta 250 Ls vērtībā.
Spices receptes un Accenta atlaides

27.09.$

Ir klāt rudens un t/c „Spice” atkal izdod Spices katalogu „Receptes”.
Virtuves mēbeles

27.09.$

Visu standartu pamats virtuves mēbeļu jomā ir cilvēka augums, vecums un ieradumi, un tie paši kritēriji nosaka arī vēlamā izstrādājuma parametrus. Piemēram, gados vecākiem vai neliela auguma cilvēkiem virtuves skapji nekādā gadījumā nav vēlami līdz griestiem. Savukārt sportiska auguma cilvēks nejutīsies labi ar zemiem virtuves mēbeļu grīdas skapīšiem. Arī piekaramo skapju novietojuma augstums būs atkarīgs no pasūtītāja vēlmēm.
Baltā krāsa interjerā – izsmalcināta un eleganta

24.09.$

Ja savulaik ar baltu krītu izbalsinātas telpas bija nabadzības simbols, tad šodien uzskata, ka baltā krāsa interjerā ienes nesamākslotu eleganci. Vēl jo vairāk – savienojumā ar melno krāsu ir izsmalcināta klasika, kas nekad neizies no modes.
Krāsas harmonija interjerā

23.09.$

Krāsas harmonija ir likumsakarīga krāsu atbilstība, kas veicina māksliniecisko izteiksmīgumu. Ir divi harmonijas veidi – nianšu un kontrasta.
Krāsa interjera dizainā