Virtuves ar Polygloss fasādēm

Virtuves ar Polygloss fasādēm

Polygloss komplektācija 2

 

Accenta skapis ar 3 tandembox atvilktnēm 1083 (720x900x510mm)

Šo skapīti izmanto galda piederumu un trauku glabāšanai. Tas ir aprīkots ar bremžu sistēmu, kas ļauj atvilknēm lēnām pievilkties un nerada troksni tās lietojot. Atvilknes ir ērtas biežai lietošanai, jo izvelkot tās- var redzēt visu saturu.

Augstums: 720 mm
Platums: 900 mm
Dziļums: 510 mm + 20 mm fasāde

Izejmateriālu piegādātāju valstis – Vācija, Austrija, Dānija
Dekori: korpuss – balts, fasāde – ozols Ferrara

Produkts ir iepakots un līdzi nāk salikšanas instrukcija.

★★★

Virtuves mēbeļu materiāli. Polygloss spilgtās, gludās un spīdīgās skapīšu fasādes.
4.7 of 5 from 1016 reviews.

22.09.$

Speciālisti novērojuši , ka zaļā krāsa veicina bronhu paplašināšanos, sirds saraušanās ritmiskumu, palielina prāta darbības spējas, sarkanā savukārt stimulē gremošanas trakta dziedzeru sekrēciju, fiziskās darbspējas atjaunošanos, tajā pat laikā uz dažiem cilvēkiem tā iedarbojas uzbudinoši, turpretī maigie zilās un brūnās krāsas toņi aicina atpūsties.
Virtuve mūsdienās

21.09.$

Virtuves galvenā funkcija kopš seniem laikiem bijusi un joprojām ir ēdiena gatavošana. Taču mūsdienu cilvēks šobrīd arī tik triviālai nodarbei cenšas pieiet radoši, tiecoties virtuvē izveidot ergonomisku un ērtu telpu.
Risinājums dzīvojamās platības palielināšana

20.09.$

Pirmās bīdamās sistēmas dizaineri piedāvāja tā dēvēto skapju – kupeju veidā. Taupot vietu, ko „patērē” veramās durvis, konstruktori, projektējot durvis, izmantoja sabiedriskā transporta durvju darbības principu – „harmonikas” tipa durvis un bīdamās durvis. Taču šobrīd nerunāsim par „harmonikām”.
Pareizā virtuvē saskaņā ar Fenšuj

17.09.$

Pēc ķīniešu uzskatiem, virtuves vizuālais izskats atspoguļo ģimenes labklājības līmeni.
Accenta virtuves iekārtas par 299 un 499 Ls

16.09.$

Kā jau informējām, šobrīd tirdzniecības centā „Spice” ir novietotas apskatei divas Accenta ekspozīcijas virtuves iekārtas.
Krāsa un gaisma virtuves interjerā

16.09.$

Psiholoģiski virtuvē mums nav pieņemami tādi toņi, kā pelēks, rūsgani-brūns vai pārāk spilgti zaļš, rozā u.c. Smadzenēs tūlīt nonāk signāls – indīgi! Zemapziņā mēs daudz vairāk uzticamies dabīgo produktu krāsām.
Mūsdienīgās tendences virtuves interjeros

15.09.$

Mūsdienu virtuvei piemīt raksturs. Cilindriskās formas, NLO līdzīgās mēbeles mazina traumu risku, ir ergonomiskas un interesantas. Taču funkcionalitāte un precīzas arhitektūras formas virtuvēs vairāk raksturīgas jaunajai „virtuvju kultūrai”, kur uzsvars tiek likts uz horizontālēm.
Virtuves kompozīcijas dizaina noteikumi

14.09.$

Virtuves kompozīcijas dizaina zelta likums: plīts, izlietne un ledusskapis jāizvieto ne pārāk izstieptā trīsstūra galotnēs, pretējā gadījumā pieaugs lieko metru skaits, ko esat spiesti izstaigāt ēdiena gatavošanas gaitā.
Iekārtojot virtuvi…

13.09.$

Iekārtojot savu sapņu virtuvi ir jāprognozē, cik cilvēku uzturēsies virtuvē, vai virtuve būs paredzēta tikai gatavošanai un ēdienreizes notiks citā telpā vai turpat.
Accenta Outlet ekspozīcija tirdzniecības centrā Spice

10.09.$

Tiem, kas ar Accenta Outlet produkciju vēl nav paspējuši iepazīties K-Rauta tirdzniecības vietās- Rīgā, Jelgavā un Liepāja, aicinam aplūkot un iepazīt to tirdzniecības centrā Spice otrajā stāvā, kur esam izvietojuši virtuves ekspozīcijas.
Dažas nianses veiksmīgai skapja plauktu sistēmas uzkonstruēšanai

10.09.$

Iebūvētā skapja ailes dziļumam jābūt vismaz 65 cm.
Ērtībām un vietas ekonomijai- bīdāmās durvis

09.09.$

Mums kļuva interesanti: kas tas ir – atbīdāmās durvis, un kam tās nepieciešamas? Nolēmām to izzināt, un pastāstīt arī jums.
Iebūvējamais, jeb nišu skapis