Viesistabas

Viesistabas Mēbeles

Sekcijas, Plauki, Telvizora plaukti

Garums: 2700 mm, augstums: 1880 mm.

Moduļu skapji ir pilnībā nokomplektēti ar rokturiem, sienas stiprinājumiem, skrūvēm, eņģēm, savilcējiem, durtiņu pacēlājiem- VISS IEKĻAUTS CENĀ!

Izejmateriālu piegādātāju valstis – Vācija, Austrija, Dānija.
Dekori: korpuss – ozols Ferrara, fasāde – ozols Ferrara.

Viesistabas mēbeles, komplektācija nr.1
PASŪTĪT
244.76 eiro
Viesistabas mēbeles, komplektācija nr.7
PASŪTĪT
303.98 eiro
Viesistabas mēbeles, komplektācija nr.6
PASŪTĪT
317.81 eiro
Viesistabas mēbeles, komplektācija nr.2
PASŪTĪT
335.61 eiro
Viesistabas mēbeles, komplektācija nr.5
PASŪTĪT
362.58 eiro
Viesistabas mēbeles, komplektācija nr.3
PASŪTĪT
390.65 eiro
Viesistabas mēbeles, komplektācija nr.4

★★★

Viesistabas mēbeles no Accenta.
4.7 of 5 from 1016 reviews.

31.08.$

Bieži mūsu dzīvokļus aizņem dažādas nozīmes mēbeles- skapji, sekcijas, dīvāni – gultas priekšistabas, galdi. Dažreiz dzīvoklī paliek tikai taciņas starp visām tām un nav nekādas platības. Laikam visvairāk uznāk dusmas, ja vajag skapī atrast kaut kādu apģērbu, vai kādu priekšmetu vai ierīci, ko retāk izmantojam sadzīvē, un tam vajag zaudēt bezgala daudz laika, meklējot pārskatīt visus skapjus un skapīšus.
Saimnieces „ofiss”

30.08.$

Varētu teikt, ka virtuve ir pati svarīgākā vieta mājokli. Tajā ne tikai gatavo ēdienu. Kā zināms, virtuvē nereti risinās sirsnīgākās sarunas. Ar vārdu sakot, virtuve ir ģimenes dzīves epicentrs, un saimnieces “ofiss”. Tāpēc tai jābūt ne tikai glīti iekārtotai, bet arī maksimāli ērtai.
Jauns Accenta konkurss ar vērtīgu balvu 250 Ls vērtībā!

30.08.$

Atkal esam sagatavojuši Jums iespēju laimēt dāvanu karti no Accenta 250 Ls vērtībā.
Bīdāmo durvju iespējas

27.08.$

Pēc atvēršanas principa visas durvis iedala trīs veidos: atveramās, saliekamās un bīdāmās.
Garderobes istaba skapja vietā

26.08.$

Ir agrs rīts. Pieceļamies, aizlumpačojam līdz dušai, tad dvielis, un tad, vēl mitriem matiem – mēs pabīdām durvis un ieejam gaišā telpā, kur mūs gaida izgludināti svārki un bikses, krekli un džemperīši – kā zaldātiņi rindā uz pleciņiem un glīti plauktos salocījušies…
Iebūvējamu vai atsevišķu sadzīves tehniku?

25.08.$

Daudz kas ir atkarīgs no tā, cik liela ir jūsu virtuve, cik bieži gatavosiet un cik lielu summu esat gatavi iztērēt virtuves iekārtošanai. Veikalos nopērkami visas virtuvē nepieciešamās tehnikas iebūvējamie varianti – plītis, cepeškrāsnis, mikroviļņu krāsnis, ledusskapji un trauku mazgājamās mašīnas. Arī veļas mazgājamo mašīnu iespējams iebūvēt virtuves iekārtā, ja jūsu vannasistabā tai nav vietas.
Svarīga informācija klientiem

25.08.$

Informējam Jūs, ka mēbeļu pasūtījumiem, ar materiālu Egger Ozols Ferrara, līdz š.g. 9. septembrim izgatavošanas termiņi ir 4 nedēļas.
Iebūvējamās virtuves tehnikas – priekšrocības un mīnusi

24.08.$

Plānojot jaunu virtuvi, daudziem rodas jautājums, kādu tehniku izvēlēties – parastu vai iebūvējumu? Kādas ir iebūvējamās tehnikas priekšrocības, vai tai ir mīnusi? Ko tomēr labāk izvēlēties?
Remontējam virtuvi

23.08.$

Kā sastādīt tāmi mājas vai biroja celtniecībai? Protams, ir iespēja aptuveni uzrakstīt, bet no otras puses – vienmēr gribas zināt precīzu summu, kāda būs jāmaksā par celtniecību, lai varētu saplānot budžetu. Pareizi sastādīta celtniecības tāme palīdzēs precīzi noteikt personiskās iespējas, kompetenti sarunāties ar darbuzņēmējiem un izvēlēties optimālo variantu celtniecības darbu organizēšanā.
Ēdamistaba un virtuve pēc fen šui sistēmas

20.08.$

Ēdamistaba ir vieta, kur kopā visai ģimenei ieturēt maltītes. Ļoti bieži ēdamistabu vai nu izvieto blakus virtuvei, vai apvieno ar virtuvi.
Virtuves mēbeles