Sānu paneļi

Sānu paneļi

Sānu panelis sienas skapim ( 340*360 mm)
Sānu panelis sienas skapim (340*720 mm)
Sānu panelis sienas skapim (340*980 mm)
Sānu panelis grīdas skapim ( 570*820 mm)
Sānu panelis grīdas skapim (580*870 mm)

 

Skapis iebūvējamai cepeškrāsnij ar 3 tandembox atvilktnēm un 1 plauktu. Skapis paredzēts cepeškrāsns un mikroviļņu krāsns iebūvēšanai galda virsmas augstumā.

Augstums 2040mm+kājas
Platums 600mm
Dziļums 560mm

Augšējās fasādes izmērs 720x 600 vai 345 x 600mm

Izejmateriālu piegādātāju valstis – Vācija, Austrija, Dānija
Dekori: korpuss – ozols Ferrara, fasāde – ozols Ferrara

Produkts ir iepakots un līdzi nāk salikšanas instrukcija.

Cenā ir iekļauts standarta rokturis (Bridge 128 mm http://www.accentaoutlet.lv/rokturi/ ), kājiņas ( pēc izvēlēs 100 mm vai 150 mm augstumā) un visa skapja salikšanai nepieciešamā furnitūra

Izvēloties citus apdares materiālus (http://www.accentaoutlet.lv/lv/fasades/ ), skapja cena sadārdzināsies par 18 % .

Skapīšu montāža 3Ls/ gab.

*****

Visu izmēru un faktūru virtuves mēbeļu nobeiguma sānu moduļi.
4.8 of 5 from 2215 reviews.

22.02.$

Jau kādu laiku ejot gulēt guļamistabā, vai velkot apavus priekšnamā acīs „krīt” tukšā niša? Kādu laiku sapņojat par skapi aiz kura durvīm varētu paslēpt visu, kas svešām acīm nav rādāms? Jau kādu laiku….. Tā varētu turpināt saukt piemērus, kāpēc mājoklī būtu nepieciešams kārtīgs skapis.
Sakomplektē pats- Accenta sienas un grīdas moduļi virtuvē!

22.02.$

Nereti gadas tā, ka īsti nezinam kādu tieši virtuvi vēlamies, kādi plaukti virtuvē būtu nepieciešami, cik skapīšus liksim pie sienas, cik uz grīdas, cenas arī neapmierina un galu galā gribās visu pašam izdarīt bez dizainera vai kāda cita palīdzības.
Accenta dizaineru ieteikumi, kā izvēlēties sev virtuvi, kas būs gana laba mājoklī

18.02.$

Izvēloties virtuves iekārtu, atšķirībā no apģērba, to nav iespējams pielaikot- to var novērtēt tikai lietošanas procesā, tāpēc lai nebūtu tā, ka pēc virtuves uzstādīšanas mājoklī rodas vilšanās, Accenta dizaineri nāk palīgā!
MDF fasādes

02.06.$

Vairāk kā mēneša garumā norisinājās Rīgas Tehniskās universitātes projekts „Reklaminators”. Studenti varēja pielietot savas zināšanas praksē un veidot uzņēmuma vai uzņēmuma projekta reklāmas kampaņu. Arī Accenta Outlet piedalījās šajā pasākumā un ikviens varēja izstrādāt reklāmas kampaņu Accenta Outlet produkcijai.
Līdz Šopinga Festivālam TC „Spice” un „Spice Home” ir atlikusi tikai nedēļa!

01.06.$

Kas ir jāzina izvēloties šampanieša glāzes?

31.05.$

Pats svarīgākais šampanietī ir burbulīši. Tieši burbuļi ir tas, kas veido šampanieša aromātu, garšu un maģisko krāsu. Šampanieša glāzēm ir maksimāli jāsatur burbulīši glāzē, lai paildzināto patīkamo garšu šim dzērienam. Möet & Chandon vadība ir veikusi neskaitāmus pētījumus par burbulīšu nozīmi šī dzēriena sastāvā. Ir noskaidrots, ka viena šampanieša pudele satur vidēji 250 miljonus burbulīšus.
Kā izvēlēties vīna glāzes?