Jaunumi

Jaunumi

Jaunumi
Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 9.- 11. martam.

04.03.$

TC „Spice Home” jau piekto reizi rīko akciju- ĶERTĀS DIENAS. Šoreiz akcija norisināsies no 9. līdz 11. martam un veikali piedāvās savām precēm atlaides līdz 70 %. Atrodiet sev vajadzīgās mantas un šajā nedēļas nogalē dodieties uz TC „Spice Home”, lai iegādātos preces par īpašām atlaidēm.
Ekspozīciju izpārdošanas akcija Accenta Outlet veikalos jau no 24.02.12.

22.02.$

Plānojiet iegādāties virtuves iekārtu? Izmantojiet iespēju iegādāties virtuves iekārtu ar 50 % atlaidi Accenta Outlet veikalos, ekspozīciju izpārdošanas ietvaros. Zemākas cenas vairs nebūs!
Accenta Outlet padomi- atvieglojiet savu ikdienu.

*****

Accenta Mēbeles : Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma
5 of 5 from 2015 reviews.

22.02.$

Iegādājoties preces internetā bieži rodas dažādi jautājumi un neskaidrības par preču izskatu, piegādi un maksāšanas kārtību. Kā neapjukt šajā lielajā piedāvājuma klāstā un izvēlēties tieši to, ko jūs vēlaties? Accenta Outlet piedāvā īpašu sadaļu Accenta Outlet padomi, kas palīdzēs sarežģītas lietas ieraudzīt vienkāršā veidā.
Interjera dizaina jaunumi- vai metāla materiāli $ gadā iederēsies Jūsu virtuvē?

05.01.$

Katrs gads nāk ar jaunām tendencēm un krāsu gammām. Kas jauns būs vērojams šajā gadā virtuvju dizainā? Ar jaunākajām tendencēm iepazīstina Savienoto Valstu krāsu asociācija (Color Association of the United States).
Ziemas preču kolekciju izpārdošana TC „Rīga Plaza” ir klāt!

04.01.$

Vēl ziemai tā īsti nemaz nesākoties, visi lielākie iepirkšanās centri steidz rīkot ierastās ziemas preču izpārdošanas akcijas. Arī modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau 9. janvārī sāksies iepriekšējo kolekciju izpārdošanas. Grandiozās atlaides turpināsies līdz 22. janvārim.
Sveicam visus ar $- Pūķa gada iestāšanos!

02.01.$

gads ir sagaidīts un šobrīd jau ar visiem 100 % varam mesties iekšā cīņā ar pūķi. Lai spētu šo valdonīgo dzīvnieku pieradināt viņš ir jāizprot. Kāds ir $ gada pūķis?
Ko mums atnesīs jaunais $ pūķa gads?

30.12.$

No katra jauna gada mēs gaidām ko savādāku un īpašu. Ko atnesīs $ pūķa gads?
Ko likt Vecā gada vakarā svētku galdā?

28.12.$

Vecā gada pavadīšanas un jaunā gada sagaidīšanas rituāls parasti tiek saistīts ar labi klātiem svētku galdiem. Ko likt uz svētku galda un kāda ir svētku ēdienu nozīme?
Ziemassvētku tradīcijas un nozīme.

27.12.$

Ziemassvētku vakars saistās ar dāvanām, svecītēm, ģimenes kopā sanākšanu un laba vēlējumiem. Mūsdienās vairs netiek tik liela vērība pievērsta Ziemassvētku nozīmei kā tādai, dažādiem simboliem, tradīcijām un senlatviešu parašām. Kādus ēdienus gatavot svētku vakara galdam, kāda ir to nozīme saistībā ar Ziemassvētkiem un kādus ticējumus šajā vakarā ievērot?
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikalu darba laiks svētkos.

23.12.$

Accenta Outlet veikalu darba laiks svētku nedēļā ir mainīts. Ja bijāt nolēmuši šajā periodā iekārtot savu mājokli, tad jāpatur prātā jaunie veikalu darba laiki.
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikalā TC „Spice Home” neticami zemas cenas no 26.12.-31.12.

22.12.$

Lielu atzinību guvusī akcija „Vienpadsmit mēbeles ar 50-65% atlaidi” atgriežas! Šoreiz akcija norisināsies Accenta Outlet veikalā TC „Spice Home” laika posmā no 26.12.līdz 31.12. Pasteidzieties, akcijas periods un preču skaits ir ierobežots.
Ziemassvētku padomi- cepam piparkūkas!

21.12.$

Kurš gan neatceras, bērnībā cepto piparkūku smaržu. Visu māju pārņēma šis salkanais Ziemassvētku aromāts. Šogad, kad Ziemassvētku sajūtu nepapildina koši balta sniega sega, radīsim svētku sajūtu cepot piparkūkas. Kopumā tas šķiet vienkārši, bet tomēr ir jāzina dažādi knifiņi, lai piparkūkas izdotos uz visiem 100 %.
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikals TC „Rīga Plaza” uzsāk Ziemassvētku izpārdošanu.

20.12.$

Sākoties Ziemassvētku nedēļai Accenta Outlet piedāvā Ziemassvētku izpārdošanas atlaides. Īpašas cenas visu Ziemassvētku nedēļu. Nāciet, apskatiet un iegādājieties dāvanas sev un draugiem.
Tirdzniecības centru jaunumi- TC „Spice Home” īpaša Ziemassvētku kampaņa.

19.12.$

Ir sākusies Ziemassvētku nedēļa. Ikviens steidz sūtīt apsveikumus, cept piparkūkas un dekorēt eglīti. Bet kā ar dāvanām, vai visas jau sapirktas? TC „Spice” un „Spice Home” saviem klientiem piedāvā īpašu dāvanu katalogu, kurā varēsiet atrast piemērotākās dāvanas ikvienam savam ģimenes loceklim.
Accenta Outlet konkurss ir noslēdzies!

16.12.$

Accenta Outlet konkurss par jauno Accenta Outlet salonu Dzlezavas ielā 57, Rīgā ir noslēdzies! Laimīgie dāvanu karšu ieguvēji šoreiz ir Atis Ščeglovs, Raimonds Munde un Māra Liniņa. Sveicam laimīgos balvu ieguvējus!
Veikalu jaunumi- tikai šajā nedēļas nogalē TC „Spice Home” Accenta Outlet veikalā Ziemassvētku atlaides.

14.12.$

Tikai šajā nedēļas nogalē 16., 17. un 18. decembrī Accenta Outlet veikalā TC „Spice Home” īpaša Ziemassvētku akcija. Tikai trīs dienas visiem virtuvju pasūtījumiem un mājas lietu pirkumiem 20 % atlaide.
Konkursu jaunumi- jauns Accenta Outlet konkurss!

13.12.$

Pirmssvētku laiks ir īpašs dāvanu laiks! Arī Accenta Outlet veikali dāvina dāvanas biežāk, kā agrāk. Šoreiz dāvanas no Accenta Outlet veikala TC „Rīga Plaza”.
Izpārdošanas jaunumi- Accenta Outlet veikals piedāvā dāvanu karti 10 Ls vērtībā mājas lietu iegādei ar 50 % atlaidi- TIKAI 5 Ls- portālā www.perkamkopa.lv.

12.12.$

Tuvojoties svētku laikam ikvienam aktuāls kļūst dāvanu jautājums. Izmantojiet iespēju iegādāties preces Accenta Outlet veikalā ar 50 % atlaidi- pērkot dāvanu karti 10 Ls vērtībā tikai par 5 Ls portālā www.perkamkopa.lv.
Konkursu jaunumi- konkurss par Accenta Outlet jauno veikalu.

09.12.$

Jau vairākas nedēļas esam rakstījuši par un ap Accenta Outlet jauno veikalu Purvciemā, esam informējuši Jūs par veikala atrašanās vietu, darba laiku, piedāvājumu un akcijām. Šobrīd ir pienācis laiks parādīt savas zināšanas! Accenta Outlet uzsāk jaunu konkursu mājas lapā- http://www.draugiem.lv/accenta.
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikals TC „Spice Home” dāvina saviem klientiem Ziemassvētku atlaides!

08.12.$

Adventes laiks, ikvienam saistās ar dāvanu meklēšanu, saiņošanu slēpšanu un svētku pasākumu plānošanu. Accenta Outlet veikals TC „Spice Home” pirmssvētku laikā saviem klientiem dāvina atlaides virtuves iekārtu un mājas lietu iegādei- 20 %.
Ziemassvētku dāvanas no Accenta Outlet veikaliem.

07.12.$

Nemanot ir piezadzies baltākais gada laiks. Visur dzirdamas sarunas par dāvanām, svētkiem, piparkūkām, eglītēm un citiem svētku atribūtiem. Accenta Outlet piedāvā dažādas skaistas un siltas māja slietas, kuras varēsiet pasniegt kā dāvanas saviem draugiem.
Veikalu jaunumi- sākas atvēršanās akcija jaunajā Accenta Outlet veikala Dzelzavas ielā 57.

05.12.$

Kā jau iepriekš bijām rakstījuši, Accenta Outlet decembra sākumā atver jaunu veikalu Dzelzavas ielā 57, Purvciemā, pretim „Mēbeļnamam”. No šodienas, 5. decembra, sākas atvēršanās mēneša akcija. Nāciet, izvēlieties un iegādājieties!
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet atver jaunu veikalu Dzelzavas ielā 57, Rīgā.

30.11.$

Gada nobeigumā Accenta Outlet atver vēl vienu veikalu! Jauni piedāvājumi, akcijas un preces Purvciemā, Dzelzavas ielā 57, pretim „Mēbeļnamam”. Veikals jau ir sācis darboties un gaida apmeklētājus katru dienu no plkst. 10:00 līdz 20:00.
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikals TC „Rīga Plaza” uzsāk darbu pirmajā stāvā.

29.11.$

Jau no šīs nedēļas, pirmdienas, Accenta Outlet veikals uzsāk darbu modes un izklaides centra „Rīga Plaza” pirmajā stāvā pie ieejas, kura atrodas tuvāk veikalam „Prisma”, blakus „Narvesen”. Jaunās veikala telpas ir daudz mājīgākas un cilvēkiem vieglāk atrodamas. Nāciet un apskatiet jauno Accenta Outlet veikalu.
Veikalu jaunumi- pirmie Ziemassvētku pasākumi TK „Spice” jau šajā nedēļas nogalē.

25.11.$

Vēl ir atlicis tikai mēnesis līdz gada baltākajiem svētkiem. Sāksim svinēt un uzturēt noskaņu jau šajā nedēļas nogalē, īpašā pirmssvētku pasākumā TK „Spice”.
Iegādes jaunumi- iegādājies šodien, bet maksā rīt.

24.11.$

Accenta rūpējas par saviem klientiem, piedāvājot vēl ērtāku virtuves iekārtu, mēbeļu un mājas lietu iegādi- iegūsti preci šodien, bet maksā rīt!
Interjera jaunumi- atsvaidziniet savu interjeru ar telpaugiem.

23.11.$

Katram, ik pa laikam, gribās pārveidot savu mājokli, atsvaidzināt savu interjeru ar ko jaunu un interesantu. Kā to paveikt, neieguldot lielus finansiālos līdzekļus? Izmantojiet telpaugus, lai atsvaidzinātu savu virtuvi, viesistabu, koridori vai vannas zonu.
Interjera jaunumi- biokamīns Jūsu ēdamistabas zonā.

22.11.$

Ikvienam patīk mājoklī uguns krāsas siltums, bet ne visiem mājoklī ir kamīns vai vismaz vieta tā izbūvei. Tagad ikvienam ir iespēja viesistabā vai ēdamajā zonā baudīt kamīna romantismu. Iegādājieties un ierīkojiet biokamīnu!
Dizaina jaunumi- melnais un baltais Jūsu interjerā.

21.11.$

Ir dažādi krāsu un materiālu salikumi, kurus viennozīmīgi var uzskatīt par pasaules klasiku, pie tādiem noteikti var pieskaitīt arī salikumu „melnais un baltais”. Parasti ar šo vārdu salikumu apzīmējam pretstatu, kontrastu. Taču starp šīm krāsām ir daudz toņu, ar kuriem var izteikt smalkākās nianses. Kā izmantot šo krāsu salikumu savā mājoklī?
Dizaina jaunumi- kā lietderīgi izmantot jau šķietami novecojušus un nolietotus materiālus un formas?

17.11.$

Ikvienam no mums mājās ir atrodamas kādas antīkas un pat jau nolietotas lietas, kuras ir ļoti mīļas un sirds neļauj tās izmest ārā, bet kā tās izmantot mājoklī tā, lai tas nebūtu vienkārši krāms? Izmantosim šīs lietas, kā dizaina elementu mājoklī.
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikali gatavojas Ziemassvētku atlaižu mēnesim.

16.11.$

Ikvienam decembris ir dāvanu un dāvināšanas mēnesis. Arī Accenta Outlet veikali decembra mēnesī saviem klientiem piedāvās dažādas akcijas un atlaides. Kādas tieši? Sekojiet līdzi informācijai Accenta Outlet lapās un veikalos.
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikals TC „Rīga Plaza” pārceļas uz jaunām telpām pirmajā stāvā.

15.11.$

Accenta Outlet veikals modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” jau gandrīz gadu atradās otrajā stāvā pretim „Peek and Cloppenburg” veikalam. Šajā valsts svētku nedēļā veikals pārceļas uz jaunām, gaišākām un mājīgākām telpām turpat TC „Rīga Plaza”.
Konkursa jaunumi- Accenta Outlet novembra konkurss ir noslēdzies!

14.11.$

Rudenī, kad laiks kļūst vēsāks un lietaināks, arvien biežāk laiku pavadām mājās pie televizora, datora vai vienkārši kopā ar ģimeni. Šis arī iezīmējas kā laiks, kad strauji palielinās konkursos dalībnieku skaits. To varēja novārot arī šī mēneša Accenta Outlet konkursā. Tieši tāpēc šajā mēnesī balvas nolēmām izsniegt diviem laimīgajiem pareizo atbilžu iesūtītājiem.
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikals uzsāk darbu TC „Spice Home” jaunās telpās otrajā stāvā.

10.11.$

Accenta Outlet salons uzsāk darbu jaunās telpās ar jaunām akcijām un piedāvājumiem. Jaunajās salona telpās var apskatīties un pasūtīt Accenta Outlet produkciju gan no OUTLET sērijām, gan izveidot individuāla dizaina bezmaksas skices, Jūsu virtuvei! Vēl vairāk, iegādājieties preces ar īpašajām atlaidēm „Eņģeļu naktī” 11.11.11. no plkst. 10:00- 01:00.
Atlaižu jaunumi- Accenta Outlet veikalā TC „Rīga Plaza”, tikai līdz 13. novembrim visai OUTLET moduļu preču kolekcijai 30 % atlaide.

08.11.$

Tuvojoties Valsts svētku nedēļai arī Accenta Outlet veikals saviem klientiem piedāvā svinīgas atlaides. Visai OUTLET preču moduļu kolekcijai 30 % atlaide no veikala cenas. Zemāk vairs nebūs!
Konkursu jaunumi- Accenta Outlet piedāvā jaunu konkursu mājas lapas apmeklētājiem.

07.11.$

Jaunais novembra konkurss Accenta Outlet mājas lapā ir klāt. No 7. līdz 13. novembrim, atbildot uz jautājumiem Accenta Outlet mājas lapā- http://www.accenta.lv/lv/konkurss/, ikvienam ir iespēja laimēt dāvanu karti 30 Ls vērtībā no Accenta Outlet veikala TC „Rīga Plaza”. Piedalieties un ieprieciniet arī sevi Latvijas Valsts svētkos.
Veikalu jaunumi- jau nākamajā piektdienā 11.11.11. TC „Spice Home” norisināsies Šopinga festivāls.

04.11.$

Atlaižu naktis tuvojas! Jau 11.11.11. TC „Spice Home” un „Spice” norisināsies grandiozā iepirkšanās nakts- Šopinga festivāls. Atlaižu dienas un vakara ietvaros tiks piedāvātas grandiozi zemas cenas precēm, dažādi izklaides pasākumi visām vecumu grupām, kā arī darba laiks tiks pagarināts līdz 01:00 naktī, lai ikviens paspēj nopirkt kāroto.
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikals TC „Spice Home” ir pārvietojies uz citām telpām, šobrīd atrodamies otrajā stāvā.

03.11.$

Pēdējās nedēļas laikā daudziem Accenta Outlet klientiem ir radies jautājums: „Vai Accenta Outlet veikals vairs neatrodas TC „Spice Home”? ” Mēs atbildam: „Accenta Outlet veikals nekur nav pazudis no TC „Spice Home”, bet gan ir pārvācies uz jaunām telpām, tirdzniecības centra otrajā stāvā.”
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet paplašinās, jau novembrī jauns Accenta Outlet veikals Dzelzavas ielā.

02.11.$

Atsākoties lielākam pieprasījumam tirgū, Accenta Outlet paplašinās. Jau gada sākumā tika veikta reorganizācija ražotnē, palielināti apjomi ražošanā, tādejādi spējot apkalpot vairāk klientu īsākā laikā. Šobrīd tiek palielināts arī Accenta Outlet veikalu skaits.
Interjera dizaina jaunumi- akrila izmantošana Jūsu mājoklī.

31.10.$

Akrils ir polimēru materiāls, kurš pēdējo gadu laikā strauji ir iekarojis mūsu mājokļus. Tas ir atrodams gandrīz ikvienā mājoklī- virtuvēs, vannas istabās, u.c. Kādas ir akrila īpašības un kur mēs to varam izmantot savā mājoklī?
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet prezentē jaunu konceptu Accenta Outlet salonam modes un izklaides centrā „Rīga Plaza”!

31.10.$

Jauns mēnesis sākas ar jauniem piedāvājumiem un plašiem pārkārtojumiem Accenta Outlet veikalā modes un izklaides centrā „Rīga Plaza”. Jaunais iekārtojums un koncepts paredz Jums iespēju, atnākot uz salonu apskatīt preces, izmēģināt un turpat uz vietas iegādāties. Tikai pāris stundas un Jūs savā mājoklī saņemsiet jaunas viesistabas, virtuves vai priekšnamu mēbeles.
Ēdienu gatavošanas padomi- gatavošana izmantojot tvaiku.

11.10.$

Mūsdienās arvien populārāka kļūst gatavošana izmantojot tvaiku un, ne velti, jau ir pierādīts, ka šādi gatavots ēdiens ir garšīgāks. Izvēloties cepeškrāsni noteikti pievērsiet uzmanību vai ir ierīkota šāda funkcija. Šādi gatavotus ēdienu agrāk varēja baudīt tikai restorānos, mūsdienās tā kļūst par realitāti ikvienā virtuvē. Tvaicēts ēdiens ir daudz veselīgāks, pilnībā tiek neitralizēta taukvielu klātbūtne.
Akciju jaunumi- uzrādot žurnāla „Mūsmāja” Accenta Outlet kuponu visiem pasūtījumiem un pirkumiem 20 % atlaide.

10.10.$

Visa oktobra garumā Accenta Outlet veikalā TC „Rīga Plaza” norisināsies akcija, sadarbībā ar žurnālu „Mūsmāja”. Nāciet ar Accenta Outlet atlaižu kuponu, kuru var atrast žurnālā un saņemiet 20 % atlaidi pasūtījumiem un pirkumiem.
Konkursu jaunumi- ir noslēdzies Accenta Outlet rudens konkurss.

10.10.$

Accenta Outlet veikali atkal dala dāvanas! Drūmajā rudens laikā Accenta Outlet veikali konkursā izspēlēja sveču komplektu, virtuves paplāšu komplektu un virtuves tekstila komplektu. Jautājumi šoreiz bija viegli un saprotami. No visām iesūtītājām atbildēm kļūdījās tikai 7 cilvēki. Tiešām lielisks rezultāts, sveicam!
Jauku brīvdienu padoms- sāciet nedēļas nogali ar brokastīm gultā!

07.10.$

Palutināt sevi, savu mīļoto vai vecākus ar brokastīm gultā ir tika skaisti un patīkami, pozitīvas emocijas visas dienas garumā garantētas. Bet kā pasniegt? Ne visos mājokļos ir atrodamas paplātes šīm nolūkam. Kādu paplāti iegādāties un kādi ir to plusi un mīnusi.
Iepirkšanās centru jaunumi- TC „Spice” un „Spice Home” piedāvā ikgadējo „Ābolu festivālu”!

06.10.$

„Ābolu festivāls” autostāvvietā starp TC „Spici” un „Spici Home” jau ir kļuvis par ikgadēju pasākumu. Šogad šis festivāls norisināsies jau trešo reizi! Tie, kas ir apmeklējuši iepriekšējos gados zina, ka festivāla ietvaros tiek piedāvātas dažādas atrakcijas, konkursi, koncerti un tirdziņi, šogad mūs sagaida tas pats, tikai vēl vairāk. Apmeklējam „Ābolu festivālu” 8. un 9. oktobrī, no plkst. 10:00 līdz 22:00, pie TC „Spice Home”.
Konkursu jaunumi- jaunais rudens konkurss ir klāt- atbildiet uz jautājumiem un iegūstiet balvas!

05.10.$

Accenta Outlet rudens oktobra mājas lietu konkurss ir klāt! Atbildiet uz sešiem vienkāršiem jautājumiem par Accenta Outlet produkciju, servisu un veikaliem un iespējams laimēsiet dāvanu komplektus no Accenta Outlet veikala.
Noderīgi padomi- tuvojoties gada vēsajam un drēgnajam laikam, stiprināsim savu imunitāti ar zāļu tējām no vecmāmiņu pūru lādes.

04.10.$

Nemanot ir piezadzies gada drēgnākais periods- rudens. Vējš, lietus un aizvien zemākas gaisa temperatūras, tas viss mūs sagaida jau tuvākajā laikā. Kā stiprināt savu imunitāti un nesaslimt? Atgriežamies pie sen pārbaudītām vērtībām- zāļu tējām.
Iepirkšanās centru jaunumi- TC „Spice Home” aicina visus uz „Hobiju dienām”.

30.09.$

Ikvienam cilvēkam patīk sevi pilnveidot uz izglītot. Mācoties skolā tas notiek pats par sevi, bet kā pilnveidot savu ikdienu, ja skolas un augstskolas jau ir aiz muguras, vai tieši pretēji gribās papildināt jau tā aizņemto ikdienu? Nāciet uz „Spice Home” rīkotajā „Hobiju dienām” 1. un 2. oktobrī un atrodiet jaunu papildinājumu savai ikdienai!
Aicinājums palīdzēt nelaimē nonākušajiem!

28.09.$

Ikvienam mājoklī, savā uzņēmumā vai kur citur, ir atrodamas mantas, kuras sen ir izgājušas no modes. Mantas ir skaistas, kvalitatīvas, nenovalkātas, bet, vienkārši, vairs nepatīk. Ļausim kādam citam priecāties par šīm mantām, kādam, kuram tas tiešām ir vajadzīgs.
Virtuves tehnikas uzturēšanas jaunumi- kā pareizi kopt tvaiku nosūcēju?

27.09.$

Virtuves tehniku nākas ne vien izvēlēties, iegādāties un uzstādīt, bet arī sistemātiski kopt, lai neveidotos situācija, kad jau pēc pāris mēnešiem ir jāiegādājas jauna tehnika vai jāveic esošās tehnikas remonts. Kā pareizi kopt tvaiku nosūcējus, lai tā jauda nemazinātos un tas darbotos gadiem ilgi?
Virtuves tehnikas jaunumi- kas jāzina izvēloties virtuves jaucējkrānus.

22.09.$

Virtuves tehnikas izvēlē nereti nākas piesaistīt speciālistus, jo pašiem nav pietiekams daudzums nepieciešamās informācijas, lai spētu noteikt virtuvei labāko. Kas būtu jāzina, izvēloties virtuves jaucējkrānus?
Virtuves aprīkojuma padomi- kādu apgaismojumu izvēlēties virtuves zonā.

21.09.$

Virtuves iekārtošanā ļoti liela nozīme ir apgaismojumam. Virtuves zonā tiek gatavots ēdiens, baudīta maltīte un pavadīta lielākā mūsu ikdienas daļa. Katram darbam, ko veicam virtuves zonā ir nepieciešams sava veida apgaismojums. Ikdienas aktivitātēm vajadzīgs ir standarta ikdienas apgaismojums, ēst gatavošanas zonas apgaismojumus un maltītes ēšanas zonas apgaismojums.
Virtuves tehnikas jaunumi- kā pareizi izvēlēties un uzstādīt virtuves tvaiku nosūcēju.

20.09.$

Virtuves tehnikas veikalu piedāvājums ir ļoti plašs. Neprofessionālim izvēlēties un uzstādīt virtuves tvaiku nosūcēju var būt ļoti apgrūtinoši. Kas ir jāzina izvēloties un uzstādot šo virtuves tehniku? Pieci Accenta padomi tvaiku nosūcēju izvēlei un izvietošanai.
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikalā modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” grandiozā mājas lietu izpārdošanas kampaņa turpinās!

19.09.$

Accenta Outlet veikalā modes uz izklaides centrā „Rīga Plaza” vēl līdz 25. septembrim turpināsies grandiozā mājas lietu izpārdošanas akcija, atlaides no 25-40 % visām mājas lietām. Pirmās akcijas dienas ir ritējušas ļoti spraigi un pieprasījums pēc precēm ir ievērojami audzis. Izmantojiet iespēju iegādāties mājas lietas no pasaulslavenām kolekcijām- Horwood, Ibili, Stellar, Judge, S&P un citām, par īpaši izdevīgām cenām. Galvenais jāatceras- jo vēlāk atnāksiet uz veikalu, jo mazāks piedāvājuma klāsts būs atlicis (preču skaits ierobežots).
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikalā TC „Rīga Plaza” grandioza mājas lietu izpārdošanas akcija- atlaides 25%-40 % visām mājas lietām.

14.09.$

Grandiozā pavasara/vasaras kolekcijas izpārdošanas akcija Accenta Outlet veikalā TC „Rīga Plaza” ir klāt! Atbrīvosim kopējiem spēkiem plauktus jaunajai rudens kolekcijai!
Interjera iekārtošanas padomi- kas jāzina, iegādājoties virtuves grīdas flīzes.

13.09.$

Virtuves grīdai nākas izturēt mājoklī vislielāko slodzi. Tieši virtuvē un viesistabā apgrozās visvairāk cilvēki, tāpēc grīdas materiāliem jābūt tādiem, lai tie būtu viegli tīrāmi un ātri nenolietotos. Virtuves grīdai viennozīmīgi labākais variants būtu izvēlēties flīzes- viegli tīrāmas un iespējama liela dažādība. Tomēr izdarot savu izvēli ir jāpievērš uzmanība to nodilumizturībai, noturībai pret mehāniskajiem un ķīmiskajiem bojājumiem, pretslīdes virsmas struktūrai un citiem svarīgiem aspektiem.
Dizaina jaunumi- kādu virtuves izlietni izvēlēties, ja gribas nomainīt ierasto nerūsējošā tērauda izlietni.

12.09.$

Nerūsējošā tērauda izlietnes mūsu mājokļos ir kļuvušas par ierastu lietu. Ir viegli izvēlēties to ko piedāvā lielākā veikalu daļa. Bet ko darīt ja gribas ko interesantāku? Virtuvi var padarīt ievērojam atšķirīgu no citām, izvēloties cita materiāla izlietnes. Mūsdienās tiek piedāvātas arī izlietnes no stikla, akmens, marmora, keramikas un citiem materiāliem. Kādi ir šo izlietņu plusi un mīnusi?
Tirdzniecības centru jaunumi- Bērnu rīti „Multikino”

09.09.$

Sākoties rudenim sākas arī skolu un bērnudārzu laiks. Nu mazajiem rakariem vairs nav brīvas darbdienas lai apmeklētu kopā ar vecākiem dažādus pasākumus. Modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” Multikino rīko īpašus bērnu rītus svētdienās.
Veikalu jaunumi- jau drīzumā Accenta Outlet veikals TC „Rīga Plaza” prezentēs saviem apmeklētājiem jaunu salona iekārtojumu.

08.09.$

Kurš gan nav saskāries ar dilemmām izlemjot kādas mēbeles un iekārtas izvēlēties sava mājokļa iekārtošanai? Accenta Outlet veikals šobrīd veic lielus pārkārtošanas darbus Accenta Outlet salonā, lai ikviens var izvēlēties mēbeles mājokļa iekārtošanai, apskatot kā tās iederas interjerā.
Veikalu jaunumi- Portālā „E-padomi” ir apkopotas labākās dāvanas gardēžiem, arī Accenta Outlet veikalu labumi ir iekļauti.

07.09.$

Mums visiem patīk dāvināt iet ciemos un, protams, arī saņemt dāvanas. Bet parasti vislielākā problēma ir izlemt ko dāvināt. Mūsdienu veikalos piedāvājuma klāsts ir tik plašs, ka ikviens var apjukt. Portāls www.epadomi.lv ir aizsākuši tradīciju veidot īpašus dāvanu topus, sadalot dāvanu saņēmējus dažādās grupās- dāvanas sievietēm, dāvanas bērniem, dāvanas sporta cienītājiem, dāvanas gardēžiem. Accenta Outlet produkcija- mājas lietas virtuvei ir ideāla dāvana ikvienam kulināram un gardēdim.
Labdarības jaunumi- Noslēgušās Mājlietu labdarības dienas.

05.09.$

Sirsnīgs paldies Mājlietu labdarības dienu ziedotājiem! No 2. – 4.septembrim pie Spice Home Ziedot.lv telti kopumā apmeklēja vairāki simti līdzcilvēku un saziedoja saimniecības un sadzīves preces, kas satilpa 10 kravas busiņos.
Konkursu jaunumi- Accenta Outlet rudens konkurss ir noslēdzies!

01.09.$

Zinību dienā, 1. septembrī, noslēdzas Accenta Outlet klientu zināšanu pārbaudes konkurss. Trīs dienu garuma ikviens varēja piedalīties konkursā, atbildot uz jautājumiem un iegūstot balvas. Šoreiz laimīgie uzvarētāji ir Ērika Lācīte, Jānis Logins un Daina Misāne. Sveicam!
Konkursu jaunumi- Accenta Outlet grandiozais mājas lietu konkurss vēl norisināsies tikai vienu dienu

31.08.$

Accenta Outlet rudens mājas lietu konkurss ir tieši savā kulminācijas punktā. Jautājumi šoreiz ir ļoti sarežģīti un piņķerīgi. Lai atrastu pareizās atbildes ir cītīgi jāizstudē Accenta Outlet mājas lapas- www.accenta.lv un www.accentaoutlet.lv. Bet šoreiz pūles un patērētais laiks tiešām ir tā vērts- balvas ir grandiozas un ikvienam noderīgas.
Konkursu jaunumi- jauns Accenta Outlet rudens konkurss!

29.08.$

Rudens ir bagātību laiks. Ražas dārzos, novācam auļus un gatavojam dzīvniekus ziemai. Ideāls laiks dāvanām. Accenta Outlet veikals piedāvā ikvienam piedalīties Accenta Outlet rudens konkursā un trīs laimīgie konkursa uzvarētāji saņems balvas- mājas lietas no Accenta Outlet veikala.
Interjera dizaina jaunumi- virtuvju dizaina tendences $ gada rudenim.

26.08.$

Virtuvju dizaina galvenās vadlīnijas mainās ļoti lēni. Var teikt, ka no modes neiziet klasiskais stils, mainoties vienīgi krāsu un materiālu aksesuāru tendencēm. Kas īpašs mūs sagaida $ gada rudens dizaina tendencēs?
Konkursu jaunumi- Accenta Outlet lapā sākas balsojums par iespējamajām konkursa balvām

25.08.$

Pirmsskolas laiks visiem saistās ar īpašu svētku sajūtu. Smaids bērnu sejās, gladiolas, vispārēja jautrība un gatavība kam jaunam. Šis ir īstākais laiks savu zināšanu pārbaudei un dāvanu iegūšanai. Pārbaudiet savas zināšana un iegūstiet jaukas balvas Accenta Outlet konkursos.
Labdarības jaunumi- visi tiek aicināti piedalīties Spice Home organizētā labdarības akcijā – mājlietu labdarības dienas.

24.08.$

Palīdzi citiem un tas tev atdarīsies desmitkārtīgi! Ja mēs savā ikdienā vadītos pēc šāda principa tad apkārtējā pasaule kļūtu labāka. Šobrīd šāda iespēja ir dota ikvienam. Nāc un palīdzi tiem, kuriem dzīvē ir veicies mazāk.
Mājas lietu jaunumi- „Fondue ”- ideāla piedeva ikviena gardēža arsenālam

23.08.$

Kam gan nepatīk sevi palutināt ar gardiem ēdieniem? Bet kā ar gatavošanas procesu? Tas lielai daļai no mums ir apgrūtinošs un ķepīgs. Tam ir vienkāršs risinājums- „Fondue”. Tas ir viegls viesu cienāšanas un sevis lutināšanas veids. Šokolādes un karameļu „Fondue” ar augļiem, vai arī siera un gaļas ar dārzeņiem- stilīgi, viegli pagatavojams un viesiem ērti lietojams.
Veikalu jaunumi- Accenta Outlet veikals „Rīga Plaza” iepirkšanās centrā piedāvā sakomplektēt virtuves iekārtu nepilnas stundas laikā

22.08.$

Virtuves moduļu mēbeļu ražotājs Accenta Outlet piedāvā saviem klientiem sakomplektēt virtuves iekārtas veikalā. Apskaties piedāvātos virtuves moduļus, izvēlieties savam mājoklim un gaumei atbilstošākos un jau pēc pāris stundām jauna virtuves iekārta būs uzstādīta Jūsu mājoklī.
Iepirkšanās centru jaunumi- vēl tikai viena diena līdz grandiozajai iepirkšanās akcijai modes un izklaides centrā „Rīga Plaza”

18.08.$

Šajā nedēļas nogalē modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” norisināsies grandioza iepirkšanās akcija- „200 miljonu latu vērtas atlaides”. Vēl tikai viena diena un ikviens varēs mesties lielajā atlaižu virpulī.
Iepirkšanās centru jaunumi- jau šonedēļ akcija: “200 miljonu latu lielas atlaides!“

16.08.$

Modes un izklaides centrs „Rīga Plaza” piedāvā īpašas atlaides un piedāvājumus pirmsskolas laikā. Gatavosimies jaunajam mācību gadam iegādājoties preces ar īpašām atlaidēm. No 19.- 21. augustam modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” atlaižu kampaņa „200 miljonu latu lielas atlaides”.
Ražošanas jaunumi- Accenta Outlet samazina ražošanas termiņus- brīvi stāvošo skapju izgatavošana piecās dienās.

15.08.$

Pašmāju virtuvju ražotājs Accenta Outlet piedāvā saviem klientiem iegādāties ne tikai virtuves, bet arī skapjus, kumodes, viesistabas un citas mājas mēbeles.
Tirdzniecības centru jaunumi- vēl tikai viena diena un ĶERTĀS DIENAS būs klāt!

11.08.$

TC „Spice Home” no 12. līdz 14. augustam norisinās akcija- ĶERTĀS DIENAS, atlaides līdz 70 % visos TC „Spice Home” veikalos. Ja esat plānojušas iekārtot un pilnveidot savu mājokli šis ir īstais laiks!
Tirdzniecības centru jaunumi- TC „Spice” būs apskatāma lieliska fotoizstāde „Iepazīstiet Gruziju”

10.08.$

Mūsdienu aizņemtajā ikdienā trūkst laika mākslas baudīšanai. Kad pēdējo reiz esiet bijuši kādā muzejā, teātrī vai galerijā? TC „Spice” piedāvā apvienot vajadzīgo ar patīkamo. Izmantojiet iespēju, apmeklējot iepirkšanās centru arī apskatīt interesantu un skaistu fotoizstādi „Iepazīstiet Gruziju”.
Lielveikalu jaunumi- TC „Spice Home” ĶERTĀS DIENAS no 12.- 14. augustam