Instrukcijas

Instrukcijas

*****

Accenta virtuves mēbeļu salikšanas instrukcijas
4.8 of 5 from 2016 reviews.

19.05.$

Ir veiksmīgi noslēdzies arī trešais Accenta Outlet un LNT raidījuma “Mājokļa jautājums” kopīgi veidotais konkurss. Liels paldies visiem, kas piedalījas.
Mājokļa vizītkarte- priekšnams

18.05.$

Mājokļa priekšnamā mēs nepavadām tik daudz laikā kā virtuvē, viesistabā vai guļamistabā, tomēr šai telpai ikdienā ir liela nozīme. No tā, kādas būs pēdējās piecas minūtes no rīta pirms došanās uz darbu, iespējams, atkarīgs visas dienas noskaņojums. Vai tās pavadīsim apmierināti veroties spogulī un piekārtojot apģērbu un kosmētiku? Vai drudžaini meklēsim apavu pāri un mājokļa atslēgas?
Lai būtu ērti virtuvē

17.05.$

Vēlmies Jūs informēt, ka ļoti svarīgi virtuvē pareizi izvietot tā dēvētos galvenos “centrus” – ledusskapi, plīti, izlietni. Cilvēks, kurš gatavo ēst, pārvietojas starp šiem trim punktiem. Ja tos ar iedomātām līnijām savienojam, vajadzētu veidoties trijstūrim, kura malu garums nepārsniedz sešus metrus.
Virtuves iekārtu materiālu klāsts

14.05.$

Virtuves mēbeļu ražošanā tiek izmantoti visdažādākie materiāli un to kombinācijas. Taču mēs kā ražotāji parasti ņem vērā šīs telpas īpatnības. Mēbeļu ekspluatācijas apstākļi virtuvēs ir specifiski – šeit bieži ir gaisa temperatūras svārstības un paaugstināts mitruma daudzums. Tomēr pie mēbeļu iegādes, arī saimniekiem pašiem jāraugās vai mēbeles atbilst lietošanai minētajos apstākļos.
Ērta un mājīga virtuve

13.05.$

Virtuves interjerā un mājīguma radīšanā liela nozīme ir virtuves mēbelēm. Turklāt svarīgs ir ne tikai vizuālais izskats, bet arī materiāli, no kā tās tiek izgatavotas.
Accenta Outlet ekspozīcija tirdzniecības centrā Spice

12.05.$

Accenta Outlet interneta veikals jau kādu laiku dzīvo savu patstāvīgu dzīvi un piedāvā Jums Accenta ražoto produkciju lētāk, nekā Accenta tirdzniecības vietas ( daža laba prece pat 3 reizes lētāka nekā Accenta salonā).
Virtuves skapīšu rokturi -praktisks, nepieciešami un gaumīgi

12.05.$

Ap mums ir daudzas lietas, bez kurām cilvēki itin viegli kādreiz varējuši iztikt. Nu, piemēram, mobilie telefoni. Kādreiz tādu vispār nebija, un cilvēki droši vien pat iedomāties nevarēja, ka kādreiz būs iespējams jebkurā brīdī sazināties ar vistālāko pasaules malu. Bet, bez kā mēs nevaram iztikt nekādi? Atbilde ir vienkārša – tie ir dažādi sadzīves sīkumi, kas kalpo cilvēku praktiskajām vajadzībām. Pie tiem pieder arī virtuves skapīšu durvju rokturi.
Virtuve un ēdamistaba – kopā vai atsevišķi?