Iegādes nosacījumi

Iegādes nosacījumi

Outlet preču iegādes nosacījumi

Accenta Outlet preces Jūs varat pasūtīt un iegādaties ar interneta starpniecību, ērti izvēlētoties no piedāvājuma klāsta nepieciešamo mēbeli, vai sakomplektējot virtuves iekārtu no piedāvātajiem sienas un grīdas moduļiem.

Sākat ar to, ka rūpīgi apskatāt visas piedāvātas preces.

Kad kārotās preces ir noskatītas, tās pievienojat iepirkuma grozam. Augšējā labajā stūrī Jūs redzēsiet cik daudz preces ir Jūsu grozā un kādu summu tās veido.

Kad visas izvēlētas preces ir ievietotas grozā, dodaties uz sadaļu „Iepirkumu grozs” un tur uzskatāmi tiks parādītas grozā ievietotas preces. Vēlreiz rūpīgi apskatāt, ko esat salikuši grozā un ja nekas netrūkst vai nav pa daudz- aizpildat informācijas lauku par sevi, lai ar Jums varētu sazināties Accenta konsultants. Obligāti jāaizpilda visi laukumi- lai nerodas pārpratumi preces pieteikumu apstrādājot.

Bet, ja nu ir tā, ka īsti neesat pārliecināts vai izvēlēta prece ir tieši tās, kas Jums ir vajadzīgs, tad pirms preces pasūtīšanas ieteicams  doties uz mēbeļu un interjera centru „Spice Home” Accenta salonu un pakonsultēties ar Accenta zinošajiem konsultantiem mēbeļu jautājumos. Viņi Jums noteikti paskaidros visu par izvēlēto preci un sniegs nepieciešamos padomus un noderīgus ieteikumus preces iegādē.

Pirms došanās uz Accenta salonu būtu vērtīgi zināt iecerētās mēbeles izmērus un summu kādu plānojat izdot preces iegādei, tādejādi Accenta konsultanti varēs ieteikt tieši Jums vispiemērotākos risinājumus!

Apmaksas nosacījumi

Iespējamie norēķinu veidi:
Ar pārskaitījumu – veicot apmaksu ar internetbankas starpniecību, vai apmaksājot saņemto rēķinu bankā;
Līzinga iespēja.

Veicot samaksu pircējs norāda rēķina numuru un tā izsniegšanas datumu.

Par samaksas brīdi tiek uzskatīts brīdis, kad rēķinā norādītā summa, pilnā apmērā, tiek iezskaitīta Accenta outlet kontā, kas norādīts izsniegtajā rēķinā.

*****

Kā pasūtīt iebūvējamās mēbeles
4.9 of 5 from 2020 reviews.

24.05.$

Iebūvējamā skapja galvenais pluss ir tāds, ka šī konstrukcija tiek projektēta atbilstoši katrai konkrētajai vietai – tiek ņemtas vērā grīdas, griestu un sienu īpatnības. Skapju iebūvēšanā arī sienai, grīdai un griestiem ir papildus detaļu funkcijas.
Trīs noderīgas atbildes par iebūvējamajiem skapjiem

21.05.$

Ko mēs iedomājamies, kad dzirdam vārdu iebūvējamais skapis? Pirmajā brīdī skaidrs, ka tā nav tikai garderobes telpa ar atbīdāmajām durvīm. Bet, kas tieši? Katram ir sava iztēle. Šāds skapis var būt neatkārtojams, izgatavots un iekārtots atbilstoši katra saimnieka vēlmēm un ērtībām.
Iebūvējamie skapji dažādām mājokļa telpām- guļamistabai, viesistabai un bērnu istabai

20.05.$

Viesistabā drēbju skapi likt nebūtu vajadzība, taču iesakam, ka tur īsti vietā būtu stiklotas plauktu sistēmas, kurās var aplūkot gaumīgus traukus, vāzes un grāmatas. Šiem skapjiem var izveidot gravējumus, tos var papildināt ar vitrāžām.
Virtuves iekārta tikai par 180 Ls

19.05.$

Esam pievienojuši jaunu virtuvi sadaļā „Ekspozīcijas izpārdošanas” http://www.accenta.lv/lv/ekspozicijas-izpardosana/2322/ .
Iebūvējamie skapji dažādām mājokļa telpām- priekšnamam

19.05.$

Ir grūti iedomāties mājokli, kurā nebūtu skapju. Pat tad, ja interjers veidots japāņu minimālisma stilā, šai mēbelei tur vieta noteikti atradīsies. Telpas ekonomijas nolūkos lielu popularitāti ir iekarojuši iebūvējamies skapji.
Accenta Outlet un raidījuma “Mājokļa jautājums” trešā konkursa rezultāti