Garantija

Garantija

Visām Accenta outlet precēm tiek dota ražotāja garantija, kuras ilgums ir nav mazāks par 2 (diviem) gadiem.

Garantija ir spēkā tikai tad, ja precei tiek uzrādīts pirkuma apliecinošs dokuments.

Accenta outlet garantijas nosacījumi nav spēkā, ja prece ir patvaļīgi remontēta, strauju temperatūras svārstību dēļ, kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ bojāta.

Garantijas remontu veic preces ražotājs vai izplatītājs.

*****

Accenta mēbeļu garantija
4.6 of 5 from 202015 reviews.

02.06.$

Atkal ir klāt trešdiena un raidījums Mājokļa jautājums ar Accenta Outlet konkursu un vērtīgām balvām.
Stratēģiski svarīga vieta – virtuve

01.06.$

Virtuve ir tā mājokļa daļa, kur īpaši liela nozīme racionālam un ērtam iekārtojumam. Dizaina projektēšanas stadijā vajadzētu kārtīgi pārdomāt visus ideju realizācijas variantus.
Accenta Outlet un raidījuma “Mājokļa jautājums” konkursa rezultāti

31.05.$

Ir veiksmīgi noslēdzies kārtējais Accenta Outlet un LNT raidījuma “Mājokļa jautājums” kopīgi veidotais konkurss. Paldies visiem par lielo atsaucību un dalību konkursā.
Atgādinam, ka Jelgavā Accenta atlaides turpinās

31.05.$

Atgādinam, ka akcija Accenta tirdzniecības vietā tirdzniecības centrā K-rauta Jelgavā Loka maģistrālē 1b turpinās.
Accenta Outlet ekspozīcija

29.05.$

Atgādinām, ka Accenta Outlet virtuves ekspozīciju vēl pāris nēdēļas varat aplūkot tirdzniecības centra Spice otrajā stāvā. Kur visiem interesentiem esam izvietojuši divas Accenta virtuves iekārtas un viena no izstādītajām virtuves iekārtām ir no Accenta Outlet piedāvājumu klāsta. Ekspozīciju Jūs varat aptaustīt un kārtīgi izpētīt un iepazīt, lai rastos priekšstats kādas ir Accenta Outlet piedāvātas virtuves iekārtas.
Bez liekiem kilometriem virtuvē

29.05.$

Iedomājieties, ka esat atklājuši sevī dizainera talantu, un gatavojaties izveidot savu sapņu virtuvi. Tajā grīdas seguma raksti ideāli saderas ar aizkaru zīmējumu, trauki un vāzītes harmonē ar lampas toni… un tomēr… kaut kā it kā pietrūkst… Jā, virtuves mājīgums nav atkarīgs tikai un vienīgi no labas gaumes un fantāzijas lidojuma.
Accenta Outlet produkcijas izplatīšanas tiesības

28.05.$

Ja arī Jūs domājat par iespēju izplatīt Accenta Outlet produkciju vai pārdot to savā tirdzniecības vietā, lūdzu sīkākas informācijas iegūšanai sazinaties ar Accenta pārstāvi, rakstot uz e-pasta adresi [email protected]
Noderīga informācija par ūdens maisītājiem

27.05.$

Ne virtuve, ne vannas istaba nav iedomājama bez ūdens maisītājiem. Bez praktiskā pielietojuma, tiem ir arī estētiskā nozīme. Ūdens maisītāji var papildināt telpas dizainu.
Jauna moduļu virtuve tikai 113 Ls