Brīvi stāvošie skapji

Brīvi stāvošie skapji

Accenta skapis BS 1D 4 ar antresolu
Accenta skapis BS 1D 5 stūra
Accenta skapis BS 2D 4 ar antresolu
Accenta skapis BS 1D 5 stūra ar antresolu
Accenta skapis BS 3D 4 ar antresolu
Accenta skapis BS 2D 5 stūra ar antresolu
Accenta skapis BS 4D 4 ar antresolu
Accenta skapis BS 5D 4 ar antresolu

Skapja augstums: 2440 mm
Skapja platums: 2500 mm
Skapja dziļums: 550 mm
Dekors: Ozols Ferara Gaišs. Pieejami 18 dekoru veidi.

Izvēloties citus apdares materiālus (http://www.accentaoutlet.lv/lv/fasades/ ), skapja cena sadārdzināsies par 18 % .
Skapja izejmateriāli ražoti Austrijā un Vācijā
Skapis ir ar veramām durvīm un skapja durvis ir iekļautas skapja cenā
Antresols skapim nāk klāt kā atsevišķa vienība.

 

 

*****

Accenta brīvi stāvoši skapji virtuvei un dzīvojamajai istabai
4.9 of 5 from 12015 reviews.

15.06.$

Piekrītam, ka virtuves iekārtošanā iespējamas visdažādākās variācijas, taču vispopulārākās ir taisnstūra (līnijveida) vai L-veida galdvirsmas. Šādos gadījums galds novietojas pie vienas vai divām sienām.
Jaunas ekspozīcijas virtuves Accenta lapa

14.06.$

Accenta lapā esam pievienojuši jaunas virtuves iekārtas sadaļā „Ekspozīcijas izpārdošanas”.
Mūsdienīgas virtuves pazīmes

11.06.$

Kā lai raksturo virtuves mēbeles? Tā ir mājokļa interjera lietderīgā vai estētiskā daļa? Atbilde ir viennozīmīga – virtuves mēbelēm jābūt gaumīgām, vizuāli patīkamām un racionālām.
Krāsu harmonija virtuvē un citās telpās

10.06.$

Mājoklī ap mums ir dažādi krāsu toņi. Un katrs no tiem rada savu noskaņu. Zilo krāsu gammu (ūdens, ledus, debesis) uzskata par aukstu. Zaļā gamma ir neitrāla, bet no dzeltenā līdz sarkanajam tonim (uguns) – siltā. Par vieglām krāsām uzskata aukstos, nepiesātinātos, gaišos toņus (debesu u.tml.). Smagās krāsas ir tumšās un piesātinātās – olīvu, brūnās.
Accenta Outlet un raidījuma “Mājokļa jautājums” pēdējās kārtas konkursa rezulāti

08.06.$

Ir veiksmīgi noslēdzies Accenta Outlet un LNT raidījuma “Mājokļa jautājums” kopīgi veidotais konkurss.
Virtuves iekārta tikai par 199,99 Ls

08.06.$

Accenta lapā esam pievienojuši jaunu virtuvi sadaļā „Ekspozīcijas izpārdošanas” http://www.accenta.lv/lv/ekspozicijas-izpardosana/2783/
Pareizā virtuvē saskaņā ar Fenšuj

04.06.$

Esam papētījuši ko Fenšuj mācība saka par virtuvēm -to iekārtojumu un krāsām, tāpēc padalamies arī ar jums šajās zināšanas.
Bīdāmo durvju saturs

03.06.$

Neapšaubāmi, galvenais šāda veida sistēmās ir kustīgās vērtnes vizuālais izskats. Vispārējais telpas dizains nosaka arī materiālus, no kā izgatavot bīdamās sistēmas „fasādi”. Ko izvēlēties, paliek Jūsu ziņā – vieglu, stilīgu un mūsdienīgu alumīniju un stiklu, nopietnu un krietnu koksni vai krāšņu rotangu un mozaīku. „Fasādes” konstrukcija sastāv no divām daļām – vērtnes un tās ietvara jeb rāmja. Ietvaram aizvien biežāk izmanto alumīnija profilu. Tas ir viegls, var tikt izdekorēts „kā koks”, nokrāsots dažādos metāla toņos. Retāk izmanto PVC profilus. Profila galvenā funkcija ir stingri turēt vērtni un stila un dizaina ziņā atbilst bīdāmās sistēmas redzamākajai daļai- kustīgai starpsienai jeb durvīm.
Virtuves kompozīcijas dizaina zelta likums

03.06.$

Uzskaitīsim nozīmīgas lietas, kurām būt jāpievērš uzmanība virtuves iekārtojuma veidošanā.
Lai būtu patīkami atgriezties mājas!

02.06.$

Priekšnams ir ļoti būtiska mājokļa sastāvdaļa, jo no šīs vietas rodas pirmais iespaids par māju un tās saimniekiem. Tāpēc tagad arī Accenta Outlet piedāvā Jums Accenta priekšnamu kolekciju. Esam izstrādujuši dažādas noderīgas mēbeles tieši Jūsu priekšnamam.
Jauns konkurss un vērtīga balva!

20.07.$

Mūsu straujā ikdiena prasa pēc pārmaiņām it visā. Salīdzinot ar situāciju desmit gadus atpakaļ, mūsdienās daudz biežāk tiek mājoklī pārbīdītas mēbeles un veikts kosmētiskais remonts, lielajā mēbeļu un piederumu tirgū mums patīk būt mainīgiem un attīstīties. Kā pārveidot savu virtuvi neveicot remontu?
Akciju jaunumi- tikai 10 dienas Accenta Outlet Home veikalā TC „Spice Home” 20% atlaide visiem pirkumiem un pasūtījumiem.

19.07.$

Vasara ir iepirkšanās laiks. Kāpēc? Visos veikalos tiek piedāvātas sezonas preču izpārdošana. Arī Accenta Outlet veikalā visu jūlija mēnesi noris vasaras izpārdošana. Atlaides traukiem un mājas lietām saglabājās visa mēneša garumā. Šobrīd esam sasnieguši izpārdošanas kulmināciju- tikai desmit dienas visām Accenta Outlet precēm un pasūtījumiem 20 % atlaide.
Aktivitāšu jaunumi- Accenta Outlet konkurss sākas- atbildam uz jautājumiem un laimējam balvas!

18.07.$

Vasaras saulgrieži nu ir palikuši aiz muguras un daudziem ir sācies atvaļinājumu laiks. Saule, jūra, vasarnīca un vasaras baudīšana ar ģimeni un draugiem. Kāpēc gan neiepriecināt sevi? Atbildiet uz pāris jautājumiem un iespējams tieši Jūs saņemsiet dāvanas no Accenta Outlet- http://www.accenta.lv/lv/konkurss/ !
Tehnikas jaunumi- kā izvēlēties virtuves izlietni?