Bīdāmo Durvju Profili

Bīdāmo Durvju Profili

Alumīnija “A” profils
INOX “H” profils
Melns matēts “H” profils
Alumīnija “H” profils
Matēts zelta “A” profils
Šampanieša “A” profils
Bronzas “A” profils
Alumīnija “C” profils
Šampanieša “C” profils
Bronzas “C” profils
Matēts zelta “C” profils

*****

Labākie bīdāmo durvju profili no Accenta
4.9 of 5 from 82015 reviews.

29.06.$

Laika gaitā mūsu mājokļos parādās arvien vairāk dažādu, bieži vien nevajadzīgu lietu. Tā kā izmest tās negribas, sadzīves priekšmetiem nākas meklēt atbilstīgu vietu. Līdz ar to mājoklī kļūst šauri un pat nemājīgi. Šo situāciju var mainīt, racionāli organizējot mājokļa iekārtojumu.
Iebūvējamie skapji dažādām mājokļa telpām

28.06.$

Ir grūti iedomāties mājokli, kurā nebūtu skapju. Pat tad, ja interjers veidots japāņu minimālisma stilā, šai mēbelei tur vieta noteikti atradīsies. Telpas ekonomijas nolūkos lielu popularitāti ir iekarojuši iebūvējamie skapji.
Kāpēc izvēlēties iebūvētu skapi?

22.06.$

Kādos gadījumos parasto sērijveida mēbeļu vietā vajadzētu izvēlēties iebūvējamo skapi?
Darba virsmas virtuvē

21.06.$

Virtuves galda virsmas pavisam noteikti ir kaut kas vairāk, nekā vienkārši galda plātne, kas novietota virtuvē. Mūsdienās ar to var apzīmēt veselu virsmu kompleksu, kas paredzēts pusfabrikātu apstrādei, ēdiena gatavošanai un inventāra glabāšanai.
Servisa pakalpojumu un garantijas jautājums

19.06.$

Kad esam tikuši skaidrībā par savām vēlmēm virtuvē, varam doties uz veikalu. Tā kā piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs, atliek tikai izvēlēties mēbeles, kam dizains, kvalitāte un cena ir līdzsvarā.
Mēbeļu stils un izvietošanas principi

19.06.$

Samērā populārs ir tā dēvētais “salas” variants, kurā tiek atsevišķi nodalīta ēdiena gatavošanas zona: virtuves darbvirsma, izlietne, plīts u.tml. Šādas virtuves īpaši efektīvi izskatās reklāmas izdevumos, taču arī praktiskajā dzīvē tām nav ne vainas. Galvenais – lai kopējā telpa būtu pietiekami plaša.
Virtuves darba virsmu materiālu iespējas

18.06.$

Mēbeļu tirgū piedāvāto mēbeļu darbvirsmas var būt ražotas no visdažādākajiem materiāliem. Populārākie varianti ir laminētas, nerūsējošais tērauds un akmens imitācija. Retāki un ekskluzīvāki varianti ir dabīgais akmens, alumīnijs, keramikas flīzes vai masīvkoks.
Krāsas virtuvē

17.06.$

Noformējot virtuvi ir jāņem vērā daudzas nianses, tad tā būs ne tikai funkcionāla, bet arī mājīga un patīkama. Liela nozīme iekārtošanā ir arī krāsu toņu izvēlei.
Accenta Outlet jaunums- virtuves ar materiāla polygloss fasādēm

16.06.$

Accenta Outlet moduļu virtuvju kolekcijai ir nācis klāt jaunums- virtuves iekārtas ar vācu materiāla Niemann polygloss fasādēm.
Virtuves mēbeļu izvietošana mājoklī

16.06.$

Mūsdienīgi virtuves komplekti parasti sastāv no siena un grīdas moduļie. Tātad- viens no tiem ir liekams uz grīdas, bet pārējie piekarami pie sienas.
Jauni konkursi sadarbībā ar Accenta Outlet

16.06.$

Aicinām visus piedalīties Accenta Outlet rīkotajos jautājumu un atbilžu konkursos!
Virtuves “ģeometrija”